Dnes je:
Sobota
20. 7. 2024
alebo čo...
nemetko.sk
Meno v kalendári:
Iľja, Eliáš
Tomu vravím pomsta rodičov!
MENU:
Home
Niečo o mne
Životopis
Moje fotky
NOSTALGIA:
Starý Guestbook
Web IRC klient
Web ICQ klient
nemetko.jpgTak to su ja číslo jedna vo veku osemnástich rokov, zlatý, nie?? To viete, tesne pred maturitou na SPŠ Strojníckej v Trnave, obeť triednej Ing. Gaspárovej, matikárky Mgr. Gottwaldovej (tá má titul Mgr, teda magor oprávnene) a slovenčinárky Mgr. Brestovanskej (tá takisto). Inak slávna to 4.EB z roku 1998!!!

nemetko2.jpgNo a to su ja číslo dva vo veku dvadsať rokov, ale ten účes som nezvolil dobrovoľne!! No viete, v dávnych dobách, ešte fungovalo niečo, čo ASR zvali, a tá na rok urobila z produktívnych mladých mužov upratovačky so 400,- Sk na mesiac. Ale verte tomu, že posledná tretia batéria prvého oddielu v kasárňach v Senici to vedela roztočiť!!!

nemetko3.jpgTak a tu je moja fotka z obdobia apríla 2k2. Je to vlastne dôkaz toho, že aj na staré kolená to ešte viem roztočiť a ani na dôchodku sa nudiť nebudem. Ako ste určite poznali podľa červených očičiek a pohárika v ruke, liečim si takú malú opičku.

nemetko4.jpgA to je zase fotka z októbra 2k2. Konečne som na fotke neni zhovadený alkoholom, vojenským holičom alebo mladosťou. Toto som v skutočnosti ja. Jemne neoholený a vždy veselý :) Lepšie než reklama na zubnú pastu, nie?

nemetko5.jpgTak túto fotku datujem do obdobia novembra 2003, kedy som nechal svoju podobu zväčšniť na obrázok do vodičského a nového občianskeho preukazu. Tu už je aj poznať, kto som, však?

nemetko6.jpgNo a toto je exkluzívna fotografia Németka v práci datovaná na Február 2004, kedy začínal s rozkladom spoločnosti Nextra.
UPDATE: uz sa mi to zacina darit, rok a pol a je to tu: http://www.itnews.sk/buxus_dev/generate_page.php?page_id=924440

nemetko7.jpgA takto ma zasa vidia kolegovia po tom, čo si otvoria telefónny zoznam zamestnancov firmy Nextra. Už viem, prečo mi na škole učiteľky vraveli smejo.

nemetko8.jpgA takto ma zasa vidia revízori v bratislavskej eMHáDéčke, po tom čo ma najprv nas...rdia na živo. No chlap na zbalenie :)
LOGIN:
Meno:

Heslo:View Martin Nemet's profile on LinkedIn   © 2004 Nemetko